فور پیلارز رو بشناسید

شرکت مجریان دقیق با بیش از 39 سال سابقه در واردات و صادرات مواد اولیه منسوجات از قبیل الیاف پنبه، الیاف ویسکوز، مواد رنگرزی مرتبط با نساجی، انواع نخ های طبیعی و مصنوعی و ماشین آلات مرتبط با نساجی شروع به فعالیت نموده است و با نماد تجاری 4Pillars شناخته می گردد.

ویژگی‌های محصولات برند فور پیلارز

کیفیت و استاندارد جهانی

تولید محصولات با استفاده از متدهای روز دنیا و بهره گیری از ماشین آلات مدرن و پیشرفته، باعث شده است تا برند فور پیلارز به عنوان یک برند با استاندارد جهانی شناخته شود.

برخورداری از بهترین مواد اولیه

برند 4پیلارز در تولید محصولات خود، از بهترین مواد اولیه استفاده می‌کند تا محصول نهایی با بالاترین کیفیت به دست مشتریان برسد

بهینه ترین قیمت

برند 4پیلارز با استفاده از به‌روزترین روش‌های تولید، بسیاری از هزینه‌های جانبی را کاهش داده و محصول باکیفیت را با بهینه‌ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

دوستدار محیط زیست

یکی از ویژگی‌های فور پیلارز، تولید محصولات با کمترین آسیب به محیط زیست است. مواد اولیه و ماشین آلات مورد استفاده برند فور پیلارز، کمترین ضایعات و خطر را برای محیط زیست به دنبال خواهد داشت.

کیفیت را با فور پیلارز تجربه کنید

کیفیت محصولات فور پیلارز با توجه نظارت همیشگی و چند مرحله‌ای کارشناسان این شرکت، همواره در بالاترین میزان قرار دارد.

0
تعداد کارکنان فعال
0
تعداد کالاها
0
سابقه
0
مقصد صادرات

تولید انواع نخ و الیاف با بهترین ماشین آلات

یکی دیگر از مهمترین دلایل کیفیت فوق العاده محصولات فور پیلارز، تولید با مجهزترین و مدرن ترین ماشین آلات است. استفاده از ماشین آلات پیشرفته باعث شده است تا هم سرعت تولید بالاتر رود و هم محصول در استاندارترین حالت ممکن تولید شود.